Bestyrelsen

    _DSC8249

    Formand
    Claus Brask Thomsen
    mobil 4010 4275
    e-mail: formand@sundby-sejlforening.dk

     
    Jesper Lorents

    Kapsejladsleder / Næstformand
    Jesper Lorents
    mobil 4025 5363
    e-mail: kapsejladsleder@sundby-sejlforening.dk

     

    Sekretær / Økonomiansvarlig
    Michael Svensson
    mobil 2177 9433
    e-mail: sekretaer@sundby-sejlforening.dk

     


    Sejlerskoleleder
    Josephine Fock
    mobil 2212 1264
    e-mail: sejlerskoleleder@sundby-sejlforening.dk

     

    Ungdomsleder
    Vacant
    e-mail: ungdomsleder@sundby-sejlforening.dk

     
    _DSC8174

    Motorbåds- og sikkerhedsrepræsentant
    Tom Høst
    mobil 2773 0863
    e-mail: motorbaad-sikkerhed@sundby-sejlforening.dk

     

    Klubhus- og havnerepræsentant (på valg ulige år)
    Per Østergaard
    mobil 6061 6574
    e-mail: havnerep_u@sundby-sejlforening.dk

     

    Klubhus- og havnerepræsentant (på valg lige år)
    Torben Ryttergaard Nielsen
    mobil 5148 9307
    e-mail: havnerep_l@sundby-sejlforening.dk

     

    Arrangementsleder
    Vacant
    e-mail: arrangementsleder@sundby-sejlforening.dk

     

    Foreningens faste udvalg

    Hjemmesideudvalg 
    Udvalgsformand og Webredaktør:
    Martin Bregnhøi
    tlf. 2829 2659
    e-mail: web@sundby-sejlforening.dk

     

    Økonomiudvalg
    Udvalgsformand:
    Claus Brask Thomsen
    e-mail: oekonomiudvalg@sundby-sejlforening.dk

    Havneudvalg
    Udvalgsformand:
    Per Østergaard
    e-mail: havneudvalg@sundby-sejlforening.dk

    Ungdomsudvalg
    Udvalgsformand:
    Vacant
    e-mail:  ungdomsudvalg@sundby-sejlforening.dk

    Sejlerskoleudvalg
    Udvalgsformand:
    Josephine Fock
    e-mail: sejlerskoleudvalg@sundby-sejlforening.dk

    Kapsejladsudvalg
    Udvalgsformand:
    Jesper Lorents
    e-mail: kapsejladsudvalg@sundby-sejlforening.dk

    Motorbådsudvalg
    Udvalgsformand:
    Tom Høst
    e-mail: motorbaadsudvalg@sundby-sejlforening.dk

    Arrangementsudvalg
    Udvalgsformand:
    Vacant
    e-mail: arrangementsudvalg@sundby-sejlforening.dk

    Miljø og sikkerhedsudvalg
    Udvalgsformand:
    Tom Høst
    e-mail: miljoeudvalg@sundby-sejlforening.dk

    Udvalget for klubhus og bygninger
    Udvalgsformand:
    Torben Ryttergaard Nielsen
    e-mail: klubhusudvalg@sundby-sejlforening.dk