Blå Ambassadørers Årstræf 2023

Den 4. november kl. 09:00 – 15:15 i SSF Klubhus

Se det fulde program i tilmeldingslinket nedenfor.

Hvem kan deltage i Årstræffet?

Træffet er gratis for roere, sejlere og padlere, der interesserer sig for byggeprojekter, bæredygtighed, adgangsforhold og biodiversiteten i og ved vandet.
Det er særligt for dig, der vil have inspiration og sparring til klubbens byggeprojekt, din fondssøgning, hvordan du og din klub kan arbejde med bæredygtige aktiviteter og hvordan du kan være med til at forbedre vores adgang til vandet og biodiversiteten under overfladen.

ÅRSTRÆFFET ER GRATIS, men der vil være et No-show gebyr på 350 kr., som vil trækkes på din konto efter afholdt arrangement, hvis du afmelder dig mindre end 5 dage før arrangementet, eller ikke møder op på dagen.
Vi gør opmærksom på, at man kan blive flyttet til en anden workshop, hvis der ikke er nok deltagere eller hvis arrangementet bliver aflyst i tilfælde af for få deltagere.

Tilmelding sker via denne link: Tilmelding

Tilmeldingsfrist: 20. oktober 2023